Instagramda bizi takip edin.

Follow us on Instagram

Keşfetmek için ilerleyin
yukarı dön
a
BİZLERİ TANIYIN
Fotoğrafçılığa adanmış gönüller olarak düğün fotoğrafçısı sektöründe devirdiğimiz 8 yıllık tecrübenin gururunu ve arkamızda bıraktığımız mutlu müşterilerin sevincini her gün içimizde hissediyoruz.

Neden Düğün Fotoğrafçısı Olduk?

Doğru zamanda deklanşöre basarak anı ölümsüzleştirmek fotoğrafçılık ise, çiftlerin en mutlu günü olan düğünlerde o mutluluğu yakalayıp ölümsüzleştirmek tarif edilemez. Onlarca yıl sonra bile açıp bakıldığında o anki hisleri hatırlatacak karelerin peşindeyiz.

Her Zaman Öğreniyoruz

Daha iyi kareyi yakalamak, daha iyi işler çıkarmak için her zaman eğitimler alıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Ekipmanlarımızın en iyisi olduğuna emin oluyor ve uluslararası standartlarda fotoğraf kalitesine ulaşmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin isteklerine kulak kabartıyor, fotoğrafları teslim ederkenki tebessümün peşine düşüyoruz.

Fotoğrafçı Ekibimiz

Fotoğraf Sanatçısı

Fotoğraf stüdyosunda başlayan serüveni ve kişisel ilgisini tecrübesi ile birleştirerek profesyonel düğün fotoğrafçısı olmaya karar vermiştir. Fotoğraf çekiminin yanı sıra Photoshop ve Lightroom deneyimi ile unutulmaz kareler ortaya çıkarmaktadır.

Fotoğraf Sanatçısı

Uzun yıllar süren fotoğrafçılık hayatını düğün fotoğrafçısı olarak sürdürmektedir. Özellikle dış çekim düğün deneyimi çiftler tarafından oldukça beğenilmektedir. Kendi keşfettiği mekanlar ile unutulmaz karelerin mimarıdır.

NELER YAPARIZ?

DIŞ ÇEKİM DÜĞÜN

En mutlu gününüzü harika bir mekanda ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Mutlulukla paylaşacağınız harika fotoğraflar.

DÜĞÜN HİKAYESİ

Hd kalitesinde, izleyince o anı hissedeceğiniz film tadında muhteşem bir hikaye ve müzik ile torunlarınıza izleteceğiniz harika düğün hikayesi videosu.

SAVE THE DATE

Düğün öncesi rahat rahat aşkınızı yansıtacak harika kareler ile çevrenizdekileri kıskandırın. Dilediğiniz mekanda ve dilediğiniz konseptte göz alıcı fotoğraflar.

TRASH THE DRESS

Düğün sonrası, dilerseniz gelinlik ve damatlığınız ile dilediğiniz gibi pozlar vereceğiniz düğüne yetişme telaşınızın olmadığı muazzam kareler sizi bekliyor.

Bize Ulaşın