Instagramda bizi takip edin.

Follow us on Instagram

Keşfetmek için ilerleyin
yukarı dön
Image Alt

Sıkça Sorulan Sorular

  /  Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim?

İnternet sitemizde yer alan iletişim bölümündeki iletişim formundan, 0506 805 13 58 numaralı telefon / Whatsapp hattından veya iletisim@dugunfotografcilari.net adresinden bizlere ulaşabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. İstediğiniz tarihteki doluluk olasılığını göz önünde bulundurarak lütfen olabildiğince erkenden rezervasyon yaptırın.

Düğün Hikayesi Nedir?

Düğün hikayesi düğününüzün olduğu günün sabahından başlayarak, gece evinize gidene kadar olan sürede konsepte ve anlaşmaya uygun olarak çekilen video görüntülerinin film haline getirilerek sizlere sunulduğu hizmettir. Bir çok müşterimiz bu üründen faydalanmaktadır.

Save The Date Nedir?

Özellikle son dönemlerde popüler olan save the date uygulaması ile çiftlerimiz düğünden önceki bir günde düğün fotoğrafçısı ile anlaşarak konuşulan konsepte uygun olarak belirlenen bir mekanda fotoğraf çekimi yaptırmaktadır. O gün düğün telaşı olmadığı için müşterilerimiz daha rahat olmaktadır.

Poz Veremiyorum / Fotojenik Değilim, Fotoğraflarım Güzel Çıkar mı?

Bir çok çiftimizden duyduğumuz bir sorudur. Çiftler genel olarak amatör oldukları için poz verme konusunda tecrübesizdirler. Zaten bu yüzden Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı ile çalışmak isterler. Bu bağlamda sizin rahat olmanız bizler için yeterlidir. Ötesini yönlendirmelerimiz ve tecrübemiz ile bizler hallediyoruz. Siz kendinizi bize bırakın yeter 🙂